O nas...

Odkąd sięgnę pamięcią, psy miały szczególne miejsce w moim sercu. Jako dziecko marzyłam o swoim psim przyjacielu. Kiedy to pragnienie się spełniło, a na codzień moim towarzyszem stał się kundelek, wiedziałam, że w moim domu zawsze będzie pies. I tak było.

Jednak po wielu latach, któregoś dnia, zapragnęłam założyć hodowlę psów rasowych. Ziścić po części moje marzenie, udało mi się w 2011r. Wtedy to w naszym domu pojawiła się pierwsza suczka rasy Labrador Retriever - TRUDY MAJESTIC CHAMELEON Sarracenia. Została przez nas nazwana "Lily" i od razu skradła serca domowników. Zakochana w tej rasie pomyślałam, że naszej suni przydałaby się towarzyszka. W ten sposób, po długich poszukiwaniach, w naszym domu pojawiła się labradorka "Molly" - RONA Anpi Buffyland. Sunie szybko się za sobą zaprzyjaźniły i mieszkając z nami w domu, wniosły wiele radości do naszego życia. Dużą frajdę sprawił mi też udział w wystawach, których z początku obawiałam się ze względu na brak doświadczenia. Wraz z wprawą w wystawianiu, pojawiały się sukcesy.

W 2013 roku w ZKwP zarejestrowałam hodowlę pod nazwą Edel Perle. Hodowla ta, jest moją wielką pasją, dlatego też, każdy miot jest starannie planowany. Wybór reproduktora dla naszych suczek, nigdy nie jest przypadkowy i nie liczy się wtedy odległość jaka nas dzieli. Odchowując szczenięta pragnę, aby trafiały one w ręce odpowiedzialnych i kochających właścicieli. Nasze maleństwa przychodzą na świat w domowym zaciszu, otoczone miłością i troską. Szczeniaczki wychowywane są w domu z dziećmi, dlatego też, powinny sprawdzić się jako psy rodzinne.

image 13

Kontakt:

Sylwia Szymczak

  • tel. (+48) 603 539 500
  • e-mail: szymczak-sylwia@o2.pl
  • www.edelperle.pl

Darłowo

woj. zachodniopomorskie

 

POLAND