Planowane mioty ->>            Obecny miot ->>            Poprzednie mioty ->>

Pod koniec sierpnia 2019 planujemy czarny miot "Z" oraz biszkoptowy miot "B" rasy labrador retriever po pięknych i zdrowych rodzicach.

Rodzice miot "Z": GOLDIE Husarska Sfora & Mł.Ch.Pl, Ch.PL AMORE Ta-Bajka

Rodzice miot "B": CLARISE Edel Perle & Mł.Ch.Pl, Ch.PL AMORE Ta-Bajka

PRZYJMUJEMY JUŻ REZERWACJE NA TE MIOTY.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

Sylwia Szymczak tel. 603-539-500

Rodzice szczeniaczków są wolni od dysplazji. Dzięki badaniom genetycznym wiemy, że żaden ze szczeniaczków z tych miotów nie zachoruje na postępujący zanik siatkówki (prcd-PRA), zapaść wysiłkową (EIC), miopatię oraz parakeratozę nosa (HNPK).

Maluszki będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Każdy szczeniak będzie zaczipowany, zaopatrzony w książeczkę zdrowia, metrykę wystawioną przez Zwiazek Kynologiczny w Polsce (ZKwP / FCI), w wyprawkę wraz z karmą którą jadł u nas, zabawkę oraz kocyk z zapachem mamy i rodzeństwa.

Szczeniaczki w naszej hodowli otoczone są należytą opieką i miłością. W odchowanie szczeniąt wkładamy wiele wysiłku, całą swoją wiedzę, serce, doświadczenie i wiele nieprzespanych nocy. Ponieważ zależy nam na szczęściu naszych małych labradorków, starannie dobieramy nowych właścicieli. Gwarantujemy prawidłową socjalizację, gdyż w odchów szczeniąt zaangażowana jest cała nasza rodzina oraz mamy ku temu doskonałe warunki. Wiemy jak ważny jest to czas dla maluchów - ma im dać dobry start w późniejsze życie w nowych domach. Zapewniamy więc szczeniaczkom możliwość obcowania z różnymi dźwiękami, ludźmi, sytuacjami, innymi psami, otoczeniem, itp. Stopniowo powiększamy zakres bodźców, stwarzając maluchom pozytywne skojarzenia, aby czuły się spokojne, bezpieczne i odporne na stres.

Zapraszamy do rezerwacji