Szczenięta

Obecny Miot Czekoladowy "T"

Odbiór szczeniąt za:

Maluszki będą gotowe zmiany domu

Wszystkich miłośników psów rasy Labrador Retriever, z przyjemnością informujemy, że 19 czerwca 2023 r. w naszej hodowli na świat przyszedł śliczny i mocny czekoladowy miot.

Mamy jeszcze dostępnego samca z tego miotu


Rodzice szczeniaczków są wolni od dysplazji łokci oraz bioder. Dzięki badaniom genetycznym rodziców szczeniąt wiemy, że żaden ze szczeniaczków nie zachoruje na choroby typowe dla rasy: postępujący zanik siatkówki (prcd-PRA), zapaść wysiłkową (EIC), miopatię oraz parakeratozę nosa (HNPK).

Maluszki w dniu odbioru będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Każdy szczeniak będzie zaczipowany, zaopatrzony w książeczkę zdrowia, metrykę wystawioną przez Zwiazek Kynologiczny w Polsce (ZKwP / FCI), w wyprawkę z karmą którą jadł u nas, zabawkę oraz kocyk z zapachem mamy i rodzeństwa.

Szczeniaczki w naszej hodowli otoczone są należytą opieką i miłością. W odchowanie szczeniąt wkładamy wiele wysiłku, całą swoją wiedzę, serce, doświadczenie i wiele nieprzespanych nocy. Ponieważ zależy nam na szczęściu naszych małych labradorków, starannie dobieramy nowych właścicieli.

Gwarantujemy prawidłową socjalizację, gdyż w odchów szczeniąt zaangażowana jest cała nasza rodzina oraz mamy ku temu doskonałe warunki. Wiemy jak ważny jest to czas dla maluchów - ma im dać dobry start w późniejsze życie w nowych domach. Zapewniamy więc szczeniaczkom możliwość obcowania z różnymi dźwiękami, ludźmi, sytuacjami, innymi psami, otoczeniem, itp. Stopniowo powiększamy zakres bodźców, stwarzając maluchom pozytywne skojarzenia, aby czuły się spokojne, bezpieczne i odporne na stres.