Szczenięta

Obecny Miot Żółty

Odbiór szczeniąt będzie możliwy za:

Szcznięta będą gotowe do zmiany domu w 8 tygodniu

Wszystkich miłośników psów rasy Labrador Retriever, z przyjemnością informujemy, że w 23 lutego 2024 r. w naszej hodowli na świat przyszedł śliczny żółty miot.

Z tego miotu mamy dostępnego pięknego żółtego (biszkoptowego) samca. Piesek ma komplet szczepień, więc może już wyjechać za granicę. Przyjmujemy już również rezerwacje na miot czerwcowy/lipcowy.

Rodzice szczeniaczków z tego miotu są wolni od dysplazji łokci oraz bioder. Dzięki badaniom genetycznym rodziców i dziadków szczeniąt wiemy, że żaden ze szczeniaczków nie zachoruje na choroby typowe dla rasy: postępujący zanik siatkówki (prcd-PRA), zapaść wysiłkową (EIC), miopatię oraz parakeratozę nosa (HNPK).

Maluszki w dniu odbioru będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Każdy szczeniak będzie zaczipowany, zaopatrzony w książeczkę zdrowia, metrykę wystawioną przez Zwiazek Kynologiczny w Polsce (ZKwP / FCI), w wyprawkę z karmą którą jadł u nas, zabawkę oraz kocyk z zapachem mamy i rodzeństwa.

Szczeniaczki w naszej hodowli otoczone są należytą opieką i miłością. W odchowanie szczeniąt wkładamy wiele wysiłku, całą swoją wiedzę, serce, doświadczenie i wiele nieprzespanych nocy. Ponieważ zależy nam na szczęściu naszych małych labradorków, starannie dobieramy nowych właścicieli.

Gwarantujemy prawidłową socjalizację, gdyż w odchów szczeniąt zaangażowana jest cała nasza rodzina oraz mamy ku temu doskonałe warunki. Wiemy jak ważny jest to czas dla maluchów - ma im dać dobry start w późniejsze życie w nowych domach. Zapewniamy więc szczeniaczkom możliwość obcowania z różnymi dźwiękami, ludźmi, sytuacjami, innymi psami, otoczeniem, itp. Stopniowo powiększamy zakres bodźców, stwarzając maluchom pozytywne skojarzenia, aby czuły się spokojne, bezpieczne i odporne na stres.