Szczenięta

Obecny Miot Biszkoptowy

Odbiór szczeniąt będzie możliwy za:

Maluszki będą gotowe do zmiany domu w 8 tygodniu

Wszystkich miłośników psów rasy Labrador Retriever, z przyjemnością informujemy, że w 1 czerwca 2023 r. w naszej hodowli na świat przyszedł śliczny i mocny biszkoptowy miot.

Mamy jeszcze wolne szczenięta z tego miotu. Zapraszam do kontaktu.

Rodzice szczeniaczków są wolni od dysplazji łokci oraz bioder. Dzięki badaniom genetycznym rodziców szczeniąt wiemy, że żaden ze szczeniaczków nie zachoruje na choroby typowe dla rasy: postępujący zanik siatkówki (prcd-PRA), zapaść wysiłkową (EIC), miopatię oraz parakeratozę nosa (HNPK).

Maluszki w dniu odbioru będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Każdy szczeniak będzie zaczipowany, zaopatrzony w książeczkę zdrowia, metrykę wystawioną przez Zwiazek Kynologiczny w Polsce (ZKwP / FCI), w wyprawkę z karmą którą jadł u nas, zabawkę oraz kocyk z zapachem mamy i rodzeństwa.

Szczeniaczki w naszej hodowli otoczone są należytą opieką i miłością. W odchowanie szczeniąt wkładamy wiele wysiłku, całą swoją wiedzę, serce, doświadczenie i wiele nieprzespanych nocy. Ponieważ zależy nam na szczęściu naszych małych labradorków, starannie dobieramy nowych właścicieli.

Gwarantujemy prawidłową socjalizację, gdyż w odchów szczeniąt zaangażowana jest cała nasza rodzina oraz mamy ku temu doskonałe warunki. Wiemy jak ważny jest to czas dla maluchów - ma im dać dobry start w późniejsze życie w nowych domach. Zapewniamy więc szczeniaczkom możliwość obcowania z różnymi dźwiękami, ludźmi, sytuacjami, innymi psami, otoczeniem, itp. Stopniowo powiększamy zakres bodźców, stwarzając maluchom pozytywne skojarzenia, aby czuły się spokojne, bezpieczne i odporne na stres.