Szczenięta

Planowany Miot "E"

SISI & AMORE

Szczeniąt spodziewamy się za około:

Termin narodzin może różnić się od powyższej daty o kilka dni.

Z przyjemnością informujemy, że około 26 października 2020r planujemy narodziny biszkoptowych szczeniąt rasy Labrador Retriever po pięknych i zdrowych rodzicach: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski AMORE Ta-Bajka FCI "Amorek" oraz CLARISE Edel Perle "Sisi".

Przyjmujemy jeszcze rezerwacje na ten miot. Osoby zainteresowane rezerwacją odsyłamy do działu SZCZENIĘTA / INFORMACJE / JAK ZAREZERWOWAĆ i zapraszamy do kontaktu.

Oboje rodzice są wolni od dysplazji łokci oraz bioder, a dzięki badaniom genetycznym ojca wiemy, że żaden ze szczeniaczków z tego miotu nie zachoruje na postępujący zanik siatkówki (prcd-PRA), zapaść wysiłkową (EIC), miopatię (CNM), narkolepsję oraz parakeratozę nosa (HNPK).

Maluszki będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Każdy szczeniak będzie zaczipowany, zaopatrzony w książeczkę zdrowia, metrykę wystawioną przez Zwiazek Kynologiczny w Polsce (ZKwP / FCI) oraz w wyprawkę. Szczenięta do zmiany domu będą gotowe po ukończeniu 8 tygodnia. Maluszkom wyjeżdżającym za granicę, dodatkowo zostanie wyrobiony paszport oraz rodowód eksportowy.

Szczeniaczki w naszej hodowli otoczone są należytą opieką i miłością. W odchowanie szczeniąt wkładamy wiele wysiłku, całą swoją wiedzę, serce, doświadczenie i wiele nieprzespanych nocy. Ponieważ zależy nam na szczęściu naszych małych labradorków, starannie dobieramy nowych właścicieli.

Gwarantujemy prawidłową socjalizację, gdyż w odchów szczeniąt zaangażowana jest cała nasza rodzina oraz mamy ku temu doskonałe warunki. Wiemy jak ważny jest to czas dla maluchów. Ma im dać dobry start w późniejsze życie w nowych domach. Zapewniamy więc szczeniaczkom możliwość obcowania z różnymi dźwiękami, ludźmi, sytuacjami, innymi psami i otoczeniem. Stopniowo powiększamy zakres bodźców, stwarzając maluchom pozytywne skojarzenia, aby czuły się bezpieczne i były spokojne oraz odporne na stres.

Zadzwoń

Sylwia Szymczak:
603 539 500

Napisz

szymczak-sylwia@o2.pl

Odwiedź nas

76-150 Darłowo
woj.zachodniopomorskie