Szczenięta

Planowany Miot Czarny i Czekoladowy

Czerwiec 2024


Z przyjemnością informujemy, że pod koniec czerwca 2024r spodziewamy się narodzin czarnych oraz czekoladowych szczeniąt rasy Labrador Retriever, po pięknych i zdrowych rodzicach wolnych od dysplazji oraz chorób genetycznych typowych dla rasy.

Przyjmujemy jeszcze rezerwacje na ten miot. Osoby zainteresowane rezerwacją odsyłamy do zakładki SZCZENIĘTA / INFORMACJE / JAK ZAREZERWOWAĆ lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Maluszki będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Każdy szczeniak będzie zaczipowany, zaopatrzony w książeczkę zdrowia, metrykę wystawioną przez Zwiazek Kynologiczny w Polsce (ZKwP / FCI) oraz w wyprawkę. Szczenięta do zmiany domu będą gotowe po ukończeniu 8 tygodnia.

Szczeniaczki w naszej hodowli otoczone są należytą opieką i miłością. W odchowanie szczeniąt wkładamy wiele wysiłku, całą swoją wiedzę, serce, doświadczenie i wiele nieprzespanych nocy. Ponieważ zależy nam na szczęściu naszych małych labradorków, starannie dobieramy nowych właścicieli.

Gwarantujemy prawidłową socjalizację, gdyż w odchów szczeniąt zaangażowana jest cała nasza rodzina oraz mamy ku temu doskonałe warunki. Wiemy jak ważny jest to czas dla maluchów. Ma im dać dobry start w późniejsze życie w nowych domach. Zapewniamy więc szczeniaczkom możliwość obcowania z różnymi dźwiękami, ludźmi, sytuacjami, innymi psami i otoczeniem. Stopniowo powiększamy zakres bodźców, stwarzając maluchom pozytywne skojarzenia, aby czuły się bezpieczne i były spokojne oraz odporne na stres.

Czarnych szczeniąt spodziewamy się za około:

Termin narodzin może różnić się o kilka dni. Ciąża potwierdzona badaniem USG

Zadzwoń

Sylwia Szymczak:
603 539 500

Napisz

szymczak-sylwia@o2.pl

Odwiedź nas

76-150 Darłowo
woj.zachodniopomorskie

Kontakt

  • Darłowo, zachodniopomorskie

  • +48 603-539-500

  • szymczak-sylwia@o2.pl

  • 71 8566 0003 0001 0793 3000 0001

  • Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie

Znajdź nas

Na facebooku, youtube lub instagramie: