JAK ZAREZERWOWAĆ

Informacje te, pozwolą mi na dobranie szczeniaka o charakterze najbardziej przybliżonym do Państwa oczekiwań oraz pozwolą mi upewnić się, że nasze szczenię trafi do odpowiedniego domu pełnego miłości i opieki.

Jeśli rezerwacja nastąpiła przed urodzeniem szczeniąt, po narodzinach kontaktuję się Panią/Panem by potwierdzić lub wykluczyć rezerwację (w zależności od tego ile szczeniąt i jakiej płci się narodziły).

Szczenięta do odbioru będą gotowe po ukończeniu 8 tygodni. Wstępnie nauczone czystości. Każdy maluszek będzie zaszczepiony i odrobaczony stosownie do wieku, zaczipowany, zaopatrzony w książeczkę zdrowia oraz w metrykę wystawioną przez Zwiazek Kynologiczny w Polsce (ZKwP / FCI). Każdy nabywca przy odbiorze szczeniaczka, otrzyma wyprawkę. Udzielimy też informacji dotyczących zasad żywienia, nauki czystości i wychowania psa.

Po odbiorze szczeniaczka, liczymy na stały kontakt oraz służymy radą i czekamy na zdjęcia oraz informacje o pieskach.Tagi: Hodowla, Labrador, Retriever, Zachodniopomorskie, Rezerwacja, Szczeniak